عکاسی و فیلمبرداری : موسسه فرهنگی هنری آراد

عکاسی و فیلمبرداری

photo

بهره برداری از فن آوری روز در عرصه آنالوگ و دیجیتال و پردازش تصویر و بهره گیری از ایده های خلاق  و استفاده از جذابیت های بصری هنر عکاسی، فیلم های صنعتی و تبلیغاتی در بهترین وجه از وظایف این بخش است.

 

تیزرهای تلویزیونی نقش محوری و کلیدی در طرح‌ها و پروژه‌ها ی تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی بازی می‌کنند. با پیچیده شدن کانال‌های ارتباطی و تغییرات گسترده در رفتار مخاطبین، به‌کارگیری این ابزار بدون درنظر گرفتن برخی فاکتورها اثربخشی چندانی رادر پی نخواهد داشت. و برعکس در صورتی که فرآیند تولید و اکران تیزرها به‌طور هوشمندانه طی شود بالاترین اثربخشی ارتباطی و تبلیغاتی را خواهد داشت. در کانون‌ایران‌نوین و طی فرایند مشاوره‌ی بازاریابی و تدوین کمپین نوع، ساختار و سناریو تیزرهای تلویزیونی تعیین و تایید می‌شود. پس از این مرحله کار اصلی شروع می‌شود. آراد

یکی از توانمندترین مجموعه‌ها در ایده‌یابی برای ساخت تیزر محسوب می‌شود بلکه استدیوهای ساخت انواع تیزرها و فیلم‌های صنعتی برتر در کشور را در اختیار دارد.

به‌کارگیری تیمی از بهترین سناریست‌ها، کارگردان‌ها و فناوری‌های تولید و تدوین به مشتریان ما این امکان را می‌دهد که اثرگذارترین تیزرها را تحویل بگیرند.

تیزرهای ساخت  از ویژگی‌های کلیدی زیر برخوردارند:

ایده‌های مفهومی و خلاق: ساخت تیزر با هدف انتقال معنا و مفهوم انجام می‌شود بنابراین هر تیزر جذاب و اثرگذار بر اساس یک سناریو خلاقانه و حرفه‌ای ساخته می‌شود.

زیبایی و جذابیت‌های بصری و شنیداری: در ساخت تیزرها کلیه‌ی جنبه‌های زیبایی‌شناسی مورد انتظار در عمل محقق می‌شوند.

سرعت: به‌دلیل سرمایه‌گذاری مناسب کانون‌ایران‌نوین امکان شروع و تولید هم‌زمان چندین تیزر را دارد. این قابلیت به مشتریان ما کمک می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان تیزرهای خود را آماده اکران داشته باشند.

مخاطب محور: تیزرهای ساخت کانون در بسیار مواقع خود تبدیل به یک جذابیت رقابتی برای مشتریان ما خواهد شد. این تیزرها با‌توجه به مدل ادراک ذهنی مخاطب ساخته شده و تلاش می‌شود تا از تمام عناصر و عوامل در دسترس برای گذر از فیلترهای ادراکی مخاطب استفاده نمود.

در بازارهای به‌شدت رقابتی امروز بسیار اتفاق می‌افتد که تیزرها و آگهی‌های تبلیغاتی جذاب و حرفه‌ای خود تبدیل به مزیت رقابتی شرکت شده و عاملی برای جذب مشتری می شوند. دیدگاه و طرز فکر ما در کانون این است که در شرایط برابر رقابتی تیزرهای ساخته شده درکانون به قدری جذاب و اثرگذار باشند که خود تبدیل به مزیت رقابتی شرکت شوند.

خدمات تخصصی ما در حوزه‌ی تیزر عبارتند از:

● تصویر‌برداری با تجهیزات حرفه‌ای و خدمات تدوین فیلم

عکاسی صنعتی

عکاسی پرتره های تبلیغاتی

● ساخت کلیپ تصویری

● تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی

● فیلم سازی (کوتاه، بلند، داستانی، سریال، سینمایی و مستند)

● دوبله و صداگذاری فیلم